Meenutus suvisest Viljandist

Äsja ilmus mõnus suvine videoklipp Joosepi suvisest treeninglaagrist Viljandis! Näidake armastust pöialde ja jagamistega! Aerutamine massidesse!

TULE AERUTAMA!

Pärnu Aerutamisklubi ootab oma ridadesse täiendust, et vormida uusi Joosepeid või mõnusaid kujusid, kes peavad lugu sportlikest eluviiisidest. Lapse treeningutele paigutamine noores eas omab lapse hilisemas elus äärmiselt suurt tähtsust – motoorne areng, sõbrad.

Pärnu Kalevi Sõude- ja Aerutamiskeskuses toimuvad aerutajate talvised treeningud igal tööpäeval kell 16.00 treenerite Tiina ja Uko valvsa pilgu all. Talvised treeningud kliima tõttu on just üldfüüsilist võimekust parandavad: jooksmine, ujumine, suusatamine, jõusaalitreeningud, matkamine jne, mis valmistavad noored ette suvisteks vahvateks vesisteks katsumusteks Pärnu jõel. Spordivarustuse pärast muretsema ei pea, leiame võimalused kõigi jaoks! Huvi korral võid julgelt helistada treeneritele ja küsida lisa!

Seniks võid alustuseks tutvuda Pärnu aerutaja Joosep Karlsoni Instagrami kontoga ja veenduda, et Sinu võsukesed sobivad aerutama!

Siin sünnivad meistrid!

Pärnu Aerutamisklubi